Найбільш перспективна бізнес інвестиція нового року.

Кінець 2016 року ознаменувався феєричною подією в галузі веб розробок і дизайну. Компанія Templatemonster представила загальній аудиторії своїх користувачів черговий шедевр і результат тривалої та скрупульозної роботи – Monstroid² – унікальний за своїми можливостями, рівню функціональності та дизайну шаблон для веб сайту.

Всім відома тема Monstroid для WordPress вже давно завоювала визнання впевнених користувачів веб мережі, але час і досвід її використання показали деякі можливості для її вдосконалення. І ось тепер Monstroid² готовий продемонструвати новий формат роботи з використанням сучасних веб технологій і найпотужніших інструментів маркетингу і дизайну. Побажання користувачів і ентузіазм команди професіоналів – ідеальний тандем для досягнення виняткових результатів.

Створення Monstroid² є не просто релізом другої покращеної версії вже існуючої теми. Це – функціональність і технічні можливості, зведені в квадрат і, при цьому, абсолютна відповідність очікуванням цільової аудиторії.

При розробці даного шаблону спеціалісти враховували всі можливі нюанси і сучасні тренди веб дизайну, інноваційні прийоми і технології створення веб сайтів. Всі це було здійснено з єдиною ціллю – максимально спростити і оптимізувати роботу користувачів у сфері онлайн бізнесу і електронної комерції загалом, і як наслідок повністю задовольнити клієнтів високоякісним продуктом і чудовим сервісом.

Розгляньмо детальніше у чому полягає виняткова перевага Monstroid².

Перш за все, основою успішного шаблону є послідовність і узгодженість всіх його елементів. Цікавий, звертаючий на себе увагу інтерфейс, продумана і систематизована розкладка контенту і, звісно ж, зручна навігація по сайту. Всі вищеназвані особливості якраз і були застосовані в розробці шаблону Monstroid². Кожна сторінка вашого майбутнього сайту буде мати певну логіку і структуру, що гарантовано призведе до більш вигідного і якісного сприйняття інформації.

Наступним ключовим фактором у розробці Monstroid² є винятковий адаптивний дизайн шаблону. Навіть враховуючи насиченість складною графікою, ваш сайт буде безпроблемно відображатись на будь-якому гаджеті, чи то десктоп, чи то лептоп, планшет чи навіть будь-який низькобюджетний смартфон. Ніякого обрізаного контенту, ідеальний перегляд картинок з мобільних пристроїв, а також наявність SEO-дружнього тексту стануть запорукою визнання вашого сайту успішним і SEO-оптимізованим. А це, у свою чергу, гарантовано заслужить увагу і прихильність Google.

Для веб користувачів, не надто впевнених у своїх можливостях по самостійному створенню та запуску сайту, Monstroid² надає колосальну підтримку у вигляді набору з 9 заздалегідь підготовлених варіантів розкладок для головної сторінки сайту. Це безумовно скорочує часові витрати та зусилля для створення власного сайту. З іншої сторони, Monstroid² також буде корисним та зручним для фрілансерів і розробників сайтів, оскільки в ньому присутні всі необхідні можливості і функції для модифікації і настройки розташування функціональних блоків сайту. Використовуючи можливості унікального плагіна Twitter Bootstrap, досвід організації і побудови сторінок однозначно можуть стати захоплюючим заняттям для любителів веб розробки.

В комплекті з шаблоном ви отримуєте ряд необхідних для ведення онлайн бізнесу плагінів, при використанні яких робота з клієнтами проводиться значно зручніше і якісніше. Так, наприклад, плагін Booked Appointment дозволяє кожному зацікавленому відвідувачу вашого сайту заздалегідь забронювати дату і час на проведення надаваємої послуги і відмітити це в таблиці загального користування. Таким чином, це в рази спрощує і вдосконалює організацію вашого робочого графіку.

У свою чергу ви, як власник сайту і онлайн бізнесу можете також скористатись корисним плагіном The Events Calendar, за допомогою якого можете сповіщати своїх клієнтів про важливі події та тримати їх в курсі майбутніх івентів у сфері діяльності вашого бізнесу. Це, безперечно позитивно вплине на відвідуваність та конверсію сайту, оскільки ні для кого не є таємницею, що люди схильні повертатись туди, де до них проявили непідробну увагу.

Якщо ви плануєте запустити онлайн магазин чи займатись електронною комерцією, Monstroid² також містить функціонал WooCommerce плагіна. Даний темплейт повністю сумісний з WooCommerce, що дозволяє створити і запустити онлайн магазин в найкоротші терміни. До того ж в комплекті з Monstroid² доступні всі необхідні інструменти для успішних інтернет продажів, а можливість перегляду демо версій контенту для магазину допоможе візуалізувати кінцевий результат і може послужити потужним поштовхом для негайних дій щодо досягнення своєї мети.

Не упустіть свій шанс вчасно зробити вдалу і перспективну інвестицію у майбутнє своєї онлайн діяльності. В цьому вам завжди готова допомогти команда висококваліфікованих спеціалістів Templatemonster. Процвітання вашого бізнесу – пріоритетне завдання нашого продукту.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *