Є запитання, відповідь на які доволі очевидна. Наприклад, купатись чи не купатись, чи можна москалів віднести до Homo Sapiens і… небагато їх, ага.
Однак, інколи, запитання вимагають часу, щоб грокнути їх у всій повноті. І на допомогу приходить вищеназване старе прислів’я. В даному контексті це зовсім не означає, що співпадіння моєї думки з моїм другом робить мене автоматично правим. Але от наявність на моєму боці певних осіб примусило б мене сильно переглянути свої ідеї.
Такий метод несе певну небезпеку, бо може спричинити шаблонність в мисленні, але навіть невеликий рівень самоконтролю повинен запобігти цьому. Однак, просто мимоволі, я особисто дуже напрягаюсь, коли десь прочитаю, що якийсь шуфрич, медведчук чи, недайбох, ювт висловили думку, яку я розділяю(в).
Це дуже допомагало, коли потрібно було зрозуміти наскільки виправданим є шлях країни в західному напрямку, доцільність заборони Маршу рівності, заборона свинособацького т.з. кінематографу і т.ін.
Тому, при всіх мінусах даного методу, його точність примушує тримати його як чітінговий метод в неоднозначних ситуаціях.