В коментарях до попередньої публікації тут і на ФБ неодноразово можна було побачити аргумент на захист “бляхарів”, суть якого була така: 

автомобілі без розмитнення завозились і для передачі в зону проведення АТО, і якщо ви агітуєте за рівні закони для всіх, то і ці автомобілі повинні були платити податки і т.д.

Я ось що думаю (до речі, я нікого не агітую – ви собі думайте що і чим хочете):

Практично всі автомобілі, ввезені волонтерами на територію України для подальшої передачі в зону проведення АТО, не сплачували митних платежів.
Практично всі інші автомобілі, що їздять зараз територією України на “бляхах”, теж не сплачували митних платежів.

Але є нюанс.

Автомобіль Швидкої допомоги, що рухається з увімкненими мигалками і якому інші водії дають дорогу, не порушує правил. І аналогію з нерозмитненими автомобілями для війни я бачу саме так.

До хитровиїбаного чувака, який пристроївся за Швидкою і проїжджає посеред дороги інші водії ставляться з легким презирством зовсім не тому, що він порушує/не порушує правила, чи когось там давить жаба.

P.S.: І ще момент: як би ви поставились до чувака, який кілька разів провернув такий фокус, а потім став блокувати дороги з вимогою внести в ПДР право так їдити постійно?

P. P.S.: Прочитайте врешті про Стамбульську конвенцію. Хоча би поясненя юристів.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *