10 нефактів про найкрутіший мультік, який я коли-небудь дивився

(це, до речі, було “раз”)

Тому що я не поважаю психологів. Я – науковець. Я винаходжу, придумую, будую і знищую. І коли мені у світі щось не подобається – я це міняю. Не думаю, що йти в дешевий офіс для того, щоб послухати еталон сірості, який розкаже про почуття та емоції, які комусь допомагають… Думаю, це допомогло багатьом людям розслабитись і не панікувати, що цінно для тварин, яких ми їмо, але не мені. Я – не корова.
Я – огірок!
Коли мені захочеться.

Два: мультік створювали два дуже круті чуваки, один з яких ще й озвучив обидвох головних персонажів. Але про них і про історію створення можна прочитати на Вікіпедії.

Три: український переклад від студії FanVoxUA за участі Стругачка, трясця, – дуже класний.

Чотири: після перших декількох серій мультік мені здався не гіршим від Футурами. В другому сезоні – таким самим. Третій сезон Футураму перевершив.

П’ять: додивляйтесь до кінця. Інакше, потім доведеться переглядати все спочатку, коли виявите, що після титрів ще є кусок сюжету.

Шість: переглядати спочатку вам все одно захочеться. Неможливо цитувати якісь фрагменти, бо на цитати можна розтягнути весь мульт.

Сім: в мультфільмі – куча відсилань до інших мультфільмів і фільмів, як то Mad Max, Game of Thrones, The Simpsons і т.д. І не тільки.

Робот: для чого я був створений?
Рік: щоб передати масло.
Робот: О, боже!
Рік: Ласкаво просимо у клуб, приятелю.

Вісім: В мультіку – куча крові, вбивств, сексу, уродів і всьо такоє.

Дев’ять: мульт обстьобує все, до чого дотягується рука творців: сімейні цінності, релігії, психологів, телебачення, школи з університетами, бухло і секс. Особливо, сімейні цінності. І релігії. І школи з університетами.

Десять: Ні, бухло і секс – ні.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.