Совок

Совок

Знаєте, що доброго було в СРСР? Бо щось повинно бути, правда? – Неправда. Все, що доброго було в совку – це НІЧОГО! Дитячі садочки, школи, інститути, ЗМІ, книги, робОти, пенсії, поховання – все! Все було погано. Все!

Це дивно, бо навіть на дні Маріанської впадини вчені примудрились знайти якесь життя, але не пробуйте шукати щось добре в есесесері.

Нічого не було там такого доброго, що не було б краще за якоїсь здоровішої системи.

Нічого!

І найгірше в совку те, що воно залишило по собі совок совкодрочерів, які мало того, що досі не виздихали – так ще й порозмножувались і личинкам своїм вклали в череп абсолютно іраціональну любов до затхлої, смердючої, колгоспної системи. Ходіння строєм, страх перед начальством, страх перед вищими силами, нездатність увімкнути мозок – часто просто через його повну атрофію. Бо в совку трава була зеленіша, сонце з підігрівом від партії – яскравішим, стояв хуй і вони використали це, безконтрольно розмножуючись наліво і направо.

 

P.S.: І нема ніякого відношення християнське чи космічне всепрощення до цього болота. Бо поки не вмре останній совок, не буде підстав вмикати до них любов. Амінь, бля.

Photo by Gwendal Cottin on Unsplash

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.