Який сенс змінюватись?

Який сенс змінюватись?

Ситуація з ECOLINES – просто якесь КОМБОНАХ!
Якщо спростити до підтвердженого навіть компанією мінімуму, все виглядало так: кількох людей з квитками і біометричним паспортом провідник не впустив в автобус, пояснивши це тим, що в них немає візи. І, мовляв, безвізовий режим – це добре, але в компанії – свої правила.

В цілому – нічого дивного. Нормального українського перевізника мені за останні два роки бачити не довелось. Від слова “взагалі”. Тóму, за який хоча би не було соромно, в Європі не дозволили б перевозити людей на міжсільському маршруті.

Але одна хрень не міняється і здається мені, що поки не зміниться вона, не зміниться нічого іншого – реакція людішок.

Для початку – пояснення Еколайнсу у себе на сторінці.

“Правила безвізового режиму діють досить короткий час, відсутність досвіду і спричинила некомпетентну поведінку провідника”

Питання “нахєра ви набираєте далбайобів саме на міжнародні рейси” – це питання до компанії, а не до далбайобів, якщо що. Ага.

“Компанія ні в якому разі не мала на меті перешкоджати громадянам України користуватись Безвізовим режимом, якого ми так довго разом чекали.”

– утіпусічка!! Ваша ціль – не “не перешкоджати”?! Ваша ціль була – взяти і довезти людину з Києва до Варни.

“Компанія ECOLINES приносить вибачення [blablabla]
Сподіваємося на розуміння та ще раз приносимо вибачення за непрофесійну поведінку співробітника. Ми впевнені, що цей випадок допоможе компанії [blablabla]. Крім того, маємо надію, що цей випадок приверне увагу громадськості до таких проблем, як постійна та багаточасова затримка на кордонах, а також відсутність чіткої інформаційної кампанії щодо правил перетину кордону.”

– ОПА! І вже Еколайнс ніби і не дуже винен, а якби не черги на кордонах, то всі четверо постраждалих мабуть би і не були постраждалими.

“Наразі ми намагаємося зв’язатись для обговорення надання компенсації за невикористану поїздку. “

ЗА НЕВИКОРИСТАНУ ПОЇЗДКУ!!!! Та ви там блядь всі охуїли!!! – трохи неправі, шановні. Люди не “не використали” поїздку! Ви не впустили людей в автобус. Людей з квитком!

Але крутіше, ніж Еколайн, коментарі спостерігачів:

Юрій Самойлов В наших умовах дуже рідко можна спостерігати визнання перевізником своєї неправоти. Отже. респект ECOLINES

Александр Клименко Мне нравится такая реакция компании Ecolines на произошедший случай

Дмитрий Дубовик + репутации. Огромнейший!

Peter Shyptia Спасибо за реакцию, а то мне тоже ехать))).

Радий за “перевізника” З такими клієнтами можна спокійно дивитись в майбутнє. Наступний провідник може насрати їм навіть на голову – головне потім вибачитись.
Я, однак, сподіваюсь, що ці четверо пасажирів відсудять собі в “компанії” як мінімум власний автобус.
Лінк на так би мовити “перевізника” не дам. Огидно

PS: Про всяк випадок уточню: пост навіть не про Еколайнс. Фейли трапляються і те, що компанія хоч якось відреагувала, вже вигідно відрізняє її від тих, що не реагують взагалі. Це не робить її шоколадкою, але всю субстанцію хоча би прикрили листочком. Не сподобався тон реакції: немає ніяких виправдань – це прсто фейл компанії. Причому, було б добре, щоб власники великих компаній навчились брати відповідальність на себе, а не намагались перенести її на персонал, черги на кордоні, вальцмана і погоду.
Але ті, хто захоплюються реакцією, просто кари гідні. Бо саме ви будете причиною того, що компанії не будуть мінятись.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.